من حدود 2 سال بت میزنم و حدود 2 ماه شدید پی گیر بازی انفجار هستم خیلی روش پیدا کردم که شاید جواب هم داد ولی در نهایت چون وقت و انرژی ما محدود هست نمیشد 24 ساعت پای کامپیوتر باشی و در نهایت از خستگی کم میاوردم
تا اینکه سعی کردم روش خودم تبدیل به ربات کنم که تا حد زیادی موفقیت امیز بود و خلاصه کنم
در نهایت کسی پیدا کردم که رباتی نوشته که کل کدهای MD5 و ضرایب هر دست بازی رو هنگام بازی انفجار میتونه تو یه فایل اکسل سیو کنه
الان تیممون حدود 6 نفری هستیم که تا الان تونستیم حدود چند صد هزار کد جمع کنیم و ربات بر اساس کدهایی که تا الان جمع کردیم تونسته 5 کاراکتر اول کد md5 که هر بار قبل از شروع بازی میاد رو شناسایی کنه و بر اساس کد مشابه قبلی و ضریب قبلی برامون بازی میکنه (البته اینکه تو چه محدوده ضریب و مبلغ و . بازی کنه دست خودمونه و جزو سایر جزئیاتش هست) در حال حاضر بین ضریب 1.2 تا 1.5 ربات با درصد خطا بسیار بسیار کم بازی میکنه و طی تستی که انجام دادیم بعد از چند روز بازی مداوم در کل روی برد بوده حتی ربات جوری تنظیم شده که در صورتی که ارتباط با سایت قطع بشه که تو بازی انفجار زیاد پیش میاد خودش مجدد سریع وارد بازی میشه
در نهایت تیم ما برای زودتر به نتیجه رسیدن و جمع کردن تعداد بیشتر کدهای md5 نیاز به تعداد نفرات بیشتر
منبع : سایت بازی انفجار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه شاد و با روح آپشن خودرو | گند م کار Aaron سال گذشته چه مهارت‌هایی آموختید ؟(پرسش مهر رئیس جمهور) Jaime حقوق بین الملل