نماينده اروميه با ارائه توضيحاتي درباره درگيري پيش آمده بين او و يک خبرنگار بعد از جلسه روز يکشنبه و در راهروي مجلس گفت: بنده براي تمامي اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصي قائلم در روز يک‌شنبه نيز با شوخي عکس‌العمل نشان دادم که ناخوشايند بود.

به گزارش ايسنا، نادر قاضي‌پور در جلسه علني امروز (سه‌شنبه) اظهار کرد: در مورد اتفاق ناخوشايندي که يکشنبه جاري بين بنده و اصحاب رسانه رخ داد، لازم است توضيحاتي ارائه کنم.

وي افزود: در روز سه‌شنبه بنده به واسطه پيگيري‌هاي مستمر مسائل و مشکلات مردم با سرعت به سمت دفترم براي ديدار مردمي بودم که چند خبرنگار محترم در بين راه سوالاتي پرسيده و جواب دادم. ولي پرسش يکي از خبرنگاران عزيز توام با سماجت بود و سوال بدي را مطرح کردند بنده که مي‌خواستم با سرعت به ملاقات مردمي برسم با شوخي عکس‌العمل نشان دادم که ناخوشايند بود. بنده مثل تراکتور از هرچه سر راهم بود رد شدم.

نماينده اروميه در ادامه گفت: بنده همواره براي اصحاب رسانه و خبرنگاران احترام خاصي قائلم و مورادي همچون مسکن، بيمه خبرنگاران و وام آنها را پيگيري کرده و مي‌کنم. مدافع گردش آزاد اطلاعات و تلاش خبرنگاران در اين عرصه بوده و خواهم بود. از دوستان بسيار خوبم در مجلس نيز که به بنده کمال لطف را داشتند تشکر مي‌کنم.

به گزارش ايسنا، در روز يکشنبه جاري و بعد از جلسه علني نادر قاضي‌پور با خبرنگار ايران درگيري فيزيکي پيدا کرد که اين موضوع باعث بروز عکس‌العمل هاي متعددي از سوي اصحاب رسانه شده است.

مسعود پزشکيان رئيس جلسه در پاسخ به اين تذکر گفت: اين اتفاق خواشيند نبود بايد نماينده و خبرنگار حق و حقوقشان رعايت شود.

دعواي قاضي پور با خبرنگار

منبع : isna.ir

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Matthew تدریس برتر تغذیه کودکان K_pop and k_drama صحف مکرمة تولید کننده تجهیزات نوری مخصوص رشد گیاه مهندسی برق-الکترونیک حزب الله سایبر صومعه‌سرا فروش وسایل نقلیه سنگین Tom